Zapri iskalnik

SVETOVNI DAN USTNEGA ZDRAVJA 20.3.2024

15. 05. 2024

SVETOVNI DAN USTNEGA ZDRAVJA

Ob svetovnem dnevu ustnega zdravja, 20.marca je zdravstveno-vzgojna služba ZD Sežana pripravila stojnico v starem parku v Sežani. Delavnica je potekala od 10:00-12:00 ure z ciljem ozaveščanja ljudi o pomenu ustnega zdravja in vpliva na splošno zdravje. Zelo nas veseli, da so se povabilu odzvali iz Vrtca Sežana in nas z več skupinami otrok tudi obiskali. Naša  nova zaposlena dipl.med.sestra, ki skrbi za program zobne preventive, Nataša Arabadžič je v zabavni preobleki zobka otrokom skozi pravljico povedala in pokazala kako pravilno ščetkati zobe. Ana Furlan, vodja zdravstveno-vzgojnega centra je otroke spraševala in poučila o zdravi in nezdravi prehrani za zobe. Dragana Milin, dipl.fizioterapevtka pa je poskrbela, da so se otroci tudi razmigali. Upamo , da nas boste ob podobnih dogodkih v čim večjem številu obiskali tudi starejši občani!

ZVC Sežana

Preglej vse novice in obvestila