POTRDILO ZA OPREDELITEV ZDRAVSTVENIH OMEJITEV

POTRDILO O OPREDELITVI ZDRAVSTVENIH OMEJITEV

Medicina dela, prometa in športa Zdravstvenega doma Sežana izda naslednja potrdila o zdravstvenih omejitvah za pedagoške delavce:

Zainteresirani delavci morajo vložiti zahtevo za opredelitev zdravstvenih omejitev za delo (npr. Pedagoški delavci) v skladu s pismom NIJZ MZ številka 1812-741 / 2020-2 (326) z dne 23.04.2020. naslov: ljubislava.skibin@zd-sezana.si ali po pošti na naslov ZD Sežana.

Za evalvacijo potrebujemo tudi zdravstveno izkaznico z rezultati. Na podlagi vloge in dokumentov bomo odločili o izdaji potrdila in vas o tem obvestili.

Pristojbina za potrdilo o opredelitvi zdravstvenih omejitev, ki ga plačate, ko dobite potrdilo oddelka za medicino dela, prometa in športa v ZD Sežana, znaša 25 evrov.

Za vse dodatne informacije pokličite telefonsko številko. 05 7311 408 sreda - petek, 12.00 - 13.00.