POTRDILO ZA OPREDELITEV ZDRAVSTVENIH OMEJITEV

Medicina dela, prometa in športa Zdravstvenega doma Sežana izdaja potrdila za zdravstvene omejitve pedagoških delavcev na naslednji način:

Zainteresirani delavci pošljite prošnjo za opredelitev zdravstvenih omejitev za delo (npr. pedagoški delavci) v skladu z dopisom NIJZ MZ številka 1812-741/2020-2 (326) z dne 23.04.2020 na el. naslov: ljubislava.skibin@zd-sezana.si ali po pošti  na naslov ZD Sežana.

Za oceno potrebujemo tudi zdravstveni karton s pripadajočimi izvidi. Na osnovi prošnje in dokumentacije se bomo odločili glede izdaje potrdila in vas o tem obvestili.

Cena potrdila za opredelitev zdravstvenih omejitev je 25 eur, ki jo plačate ob dvigu potrdila na Medicini dela, prometa in športa v ZD Sežana.

Za vse dodatne informacije pokličite na tel.št. 05 7311 408 od srede do petka od 12.00 do 13.00 ure.