SAMOPLAČNIŠKI BRIS COVID-19

BRIS NA KORONAVIRUS MOŽEN TUDI SAMOPLAČNIŠKO

V Zdravstvenem domu Sežana je od 25.05.2020 dalje možen odvzem brisa na novi koronavirus tudi za samoplačnike.

Cena brisa je 107 EUR.

Testiranje poteka od ponedeljka do petka v COVID-19 vstopni točki Zdravstvenega doma Sežana (vhod s strani urgence) na način »DRIVE-IN« sistema.

Obvezno je predhodno naročilo za odvzem samoplačniškega brisa na telefonsko številko 051 666 389 v ponedeljek, sredo in petek od 10.00 do 14.00 ure, kjer boste dobili vse potrebne informacije in navodila glede načina in ure odvzema.

Na samoplačniški bris je obvezna predhodna prijava preko e-maila: covid@zd-sezana.si

Stroške brisa je potrebno predhodno poravnati: plačilo se izvede na račun št. SI56 01311 603 092 4051, ter z referenco prejemnika  SI00 19 in z navedbo osebe za katero se test plača (v rubriko namen plačila). Potrdilo o plačilu predložite medicinskemu osebju ob prihodu na testiranje.

Izvid boste prejeli v roku 36 ur od odvzema brisa. V kolikor potrebujete izvid v angleškem jeziku, le-to sporočite zdravstvenemu osebju pri naročanju na bris.